میبد از دریچه میبد نیوز
 

1 سال پیشتر:شهروند خبرنگار ما باشید

شما همشهری عزیز می‌توانید سوژه‌ها و تصاویر خبری خودتان را به ایمیلinfomeybodnews@gmail.comو یا با ادمین کانال به نشانی meybod50@ یا در پیام رسان سروش meybodnewss@ و در ایتا به نشانی meybodnews @ تصاویر و فیلم‌ها را برای ما ارسال نمائید. فرآورده‌های خبری شما با نام خودتان در سایت میبد نیوز درج خواهد شد.

شنیده ها

 • اخبار میبد

 • اخبار

  رئیس دانشگاه آزاد میبد: ارتقاء جایگاه دانشگاه از نسل اول به نسل سوم / تحصیل تا ۵۰ درصد تخفیف شهریه

  ۲۴ / ۰۶ / ۱۳۹۸

  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی‌واحد میبد در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید ضمن تبریک به دانش آموزان ، دبیران ، دانشجویان و اساتید گفت: این دانشگاه در برنامه کاری خود برای سنوات آینده ارتقاء جایگاه دانشگاه از نسل اول (آموزشی) به نسل سوم (مهارتی ) را سرلوحه کار خود در امر آموزش دانشجویان قرار داده است. […]

  نمایشگاه اکو فرصت مناسب برای ورود به بازارهای منطقه است

  ۲۴ / ۰۶ / ۱۳۹۸

  مدیرعامل شرکت شهرک صنعتی جهان‌آباد میبد گفت: شهرستان میبد به‌عنوان قطب صنعت کاشی و سرامیک استان با حضور در نمایشگاه اکو فرصت مناسبی برای تعامل و رایزنی‌های اقتصادی در جهت صادرات کاشی است.

  یک میلیارد تومان به زمین چمن مصنوعی شهیدیه اختصاص یافت

  ۲۴ / ۰۶ / ۱۳۹۸

  فرماندارمیبد زیرساخت‌های ورزشی را از اولویت‌های شهرستان خواند و گفت: ازآنجاکه در مجموعه ورزشی شهیدیه فاقد زمین فوتبال استاندارد بودیم؛ با پی گیری‌هایی که از شهرستان و ستاد بازآفرینی شهری انجام گرفت؛ به زمین چمن مصنوعی شهیدیه مبلغ یک میلیارد تومان اختصاص یافت.

  قدردانی فرماندار از هنرمند میبدی

  ۱۶ / ۰۶ / ۱۳۹۸

  فرماندارمیبد و مدیر صندوق کارآفرینی امید استان با حضور در منزل محمدحسن کارگر زاده از خوشنویسان و هنرمندان میبدی که قرآن نویسی روی سنگ، اشیاء و استخوان شتر را خلق کرده؛ ضمن قدردانی از وی، بر حمایت از این کار تأکید کردند.

  برپایی خیمه عزاداری امام حسین (ع) در کاشی پارسیان میبد

  ۱۶ / ۰۶ / ۱۳۹۸

  هم‌زمان با ایام ماه محرم با حضور فرماندارمیبد، جمعی از مسئولین و هیئت‌های عزاداری شهرستان خیمه عزاداری در کارخانه کاشی پارسیان برپا شد.

  تجلیل فرماندارمیبد از کمانداران و شمشیربازان برتر شهرستان

  ۱۶ / ۰۶ / ۱۳۹۸

  فرماندارمیبد از امیرحسین زارعشاهی نوجوان میبدی که در مسابقات استعدادهای برتر در رشته تیراندازی باکمان (ریکرو) در اصفهان مدال نقره را کسب کرد و همچنین از ۴ نفر از شمشیربازان دختر شهرستان با اهداء هدایایی تجلیل نمود.

  فرماندار پرچم گنبد ابوالفضل العباس (ع) را به خیر میبدی اهدا کرد

  ۱۳ / ۰۶ / ۱۳۹۸

  فرماندارمیبد پرچم متبرک گنبد حضرت ابوالفضل العباس (ع) را که در هفدهمین گردهمایی بین‌المللی پیر غلامان و خادمان حسینی به وی اهداء شده بود را به حاج یحیی صفدری زاده خیر نیک‌اندیش در عرصه‌های مختلف شهرستان اهداء کرد.

  حس یکدلی و وحدت بین روستائیان در ایام محرم از پیام‌های عاشوراست

  ۱۳ / ۰۶ / ۱۳۹۸

  بخشدار مرکزی میبد بابیان اینکه هرسال در محرم هیئت‌های عزاداری روستاها به روستاهای دیگر برای عزاداری دعوت می‌شوند، گفت: یکی از پیام‌های عاشورای حسینی همین حس یکدلی و وحدت است که در روستاها مشاهده می‌شود.

  آزمایشگاه سرامیک و ساختمان مراکز فنی میبد تأمین اعتبار شد

  ۱۳ / ۰۶ / ۱۳۹۸

  فرماندارمیبد در سفر این هفته خود به استان قم و در دیدار با رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور که با حضور آیت‌الله علیرضا اعرافی برگزار شد؛ از پیگیری تجهیز مجموعه آزمایشگاه سرامیک آموزشکده خواهران و تکمیل پروژه ساختمان مرکز فنی حرفه‌ای برادران شهرستان خبر داد.

  ریل‌گذاری مسیر پایانه صادرات کاشی میبد پیگیری شد

  ۰۷ / ۰۶ / ۱۳۹۸

  فرماندارمیبد در دیدار با مدیرعامل راه‌آهن جمهوری اسلامی‌ایران که در شهرقم انجام شد؛ از پیگیری ریل‌گذاری مسیر پایانه صادرات کاشی میبد و مسیر قطار میبد و اردکان به سمت مشهد خبر داد.

  بازگشایی مسیرهای سیل با تأمین اعتبار پیگیری شود

  ۲۰ / ۰۵ / ۱۳۹۸

  فرماندارمیبد در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان گفت: حادثه سیل اخیر نشان داد که با طبیعت نمی‌شود شوخی داشت و باید با تأمین اعتبار گشایش مسیرهای سیل، پل گذاری و گذاشتن سدها و بندهای خاکی پیگیری شود.

  کسب درآمدهای پایدار برای شهرداری با معرفی فرصت های سرمایه گذاری در میبد

  ۱۴ / ۰۵ / ۱۳۹۸

  شهردار میبد گفت: تلاش داریم تا با معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری شهر میبد بتوانیم درآمدهای پایداری برای شهرداری میبد ایجاد کنیم. علیرضا نقوی با بیان اینکه با راه اندازی سامانه ایساب بخش زیادی از خدمات صدور پروانه به صورت الکترونیکی به شهروندان ارائه می‌شود اظهار داشت: با راه اندازی این سامانه و تصاویری که به صورت […]

  رونق گردشگری با احیاء بازار تاریخی میبد

  ۱۴ / ۰۵ / ۱۳۹۸

  شهردار میبد گفت: بازار تاریخی شهر میبد با ۳۰ میلیارد ریال اعتبار در حال بازآفرینی است.

  پیگیری مسائل شهرستان در دیدارهای جداگانه فرماندارمیبد با مسئولان استان

  ۱۰ / ۰۵ / ۱۳۹۸

  فرماندارمیبد به همراه بخشداران شهرستان با هماهنگی نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی‌در سفر به مرکز استان در ملاقات خود با مسئولان، بعضی از امورات این شهرستان را با اعتبارات متمرکز شهرستانی و ملی پیگیری کرد.

  تجلیل فرماندارمیبد از خانواده اهداکننده عضو

  ۰۹ / ۰۵ / ۱۳۹۸

  فلاح فرماندار به همراه بخشدار مرکزی و دهیار روستای مهرآباد از خانواده مرحوم ” عباسعلی خورسند ” اهداکننده عضو در شهرستان تجلیل نمود.

  مراکز فنی و حرفه ای از مصادیق شعار سال هستند

  ۰۷ / ۰۵ / ۱۳۹۸

    به مناسبت ۶ مرداد روز ملی مهارت آموزی مهندس نقوی شهردار میبد به همراه تنی چند از اعضای شورای اسلامی‌شهر میبد از سازمان فنی و حرفه‌ای شهرستان بازدید کردند.

  تلاشمان این است که براساس عدالت محوری پروژه ها، اجرا گردد

  ۰۷ / ۰۵ / ۱۳۹۸

  نشست هم‌اندیشی و هم‌افزایی شهرداران و اعضای ادوار شورای اسلامی‌شهر میبد با حضور فرماندار و مسوولین شهرداری و شورای اسلامی‌شهر میبد برگزار شد.

  باید در کنار علم و صنعت به مسائل اخلاقی نیز توجه داشت

  ۰۶ / ۰۵ / ۱۳۹۸

  فرماندارمیبد در مراسم اختتامیه طرح «مدیر شو۳» گفت: می‌توان با توجه داشتن به مسائل اخلاقی در کنار علم و هنر و صنعت از آسیب‌پذیری به دور ماند.

  شوراها در مدیریت شهری نقش مؤثری دارند

  ۰۵ / ۰۵ / ۱۳۹۸

  فرماندارمیبد گفت: گذر زمان اهمیت وجود و نقش شوراها که منشأ اقدامات بسیار ارزنده‌ای در مدیریت شهری هستند را نشان داد.

  بازدید سرزده فرماندارمیبد از نانوایی‌های سطح شهر

  ۳۱ / ۰۴ / ۱۳۹۸

  حسین فلاح فرماندار در معیت رئیس اداره تعزیرات حکومتی، صمت و بازرسان از چند نانوایی سطح شهر میبد بازدید کرد.

 •