آخرین اخبار میبدنیوز (کلیک کنید)

آیت الله اعرافی در نمازجمعه این هفته :برخلاف نظر بدخواهان و استکبار جهانی صنایع دفاعی ناموس ملت ماست و درباره آن با هیچ کس مذاکره نمی کنیم - ۲۷ / ۰۵ / ۱۳۹۶
آیت الله اعرافی درجلسه تجلیل از مدیران سایت های شهرستان :رسانه ها باید نقد منصفانه را در دستور کار خود قرار دهند - ۲۶ / ۰۵ / ۱۳۹۶
فرماندار میبد :برای اجرای پروژه فاضلاب محکم ایستاده ایم - ۲۶ / ۰۵ / ۱۳۹۶
مدیر حوزه های علمیه کشور: استواری و صلابت مدافعان حرم، مهمترین پیام شهید محسن حججی بود - ۲۳ / ۰۵ / ۱۳۹۶
مرگ موتورسوار میبدی در اثر برخورد با کامیون - ۲۳ / ۰۵ / ۱۳۹۶
آیت الله اعرافی: مسئولان از نقد دلسوزانه رسانه‌ها استقبال کنند - ۲۳ / ۰۵ / ۱۳۹۶
امام جمعه موقت میبد: بازدید از مراکز نظامی ما، آرزویی است که امریکا آن را به گور خواهد برد - ۲۱ / ۰۵ / ۱۳۹۶
پایان جولان سوزوکی ۱۰۰۰ در شهر میبد - ۲۱ / ۰۵ / ۱۳۹۶
توقیف ۲۱۸ دستگاه موتورسیکلت متخلف در میبد - ۲۱ / ۰۵ / ۱۳۹۶
بازدید از ۹۰ واحد صنفی و پلمب ۱۵ واحد صنفی در میبد - ۲۱ / ۰۵ / ۱۳۹۶

دی ۲۱ام, ۱۳۹۵ تعداد بازدید: پرینت مطلب ارسال به دوستان

7 ماه پیشتر: پیام فرماندارمیبد در پی ارتحال یاردیرین امام و رهبری

فرماندارمیبد به مناسبت رحلت حضرت آیت‌الله‌هاشمی‌رفسنجانی پیام تسلیتی صادر کرد.index

به گزارش روابط عمومی‌فرمانداری میبد، متن کامل “حسین فلاح” فرماندارمیبد بدین شرح است:

خبر درگذشت نابهنگام یاردی‌ترین امام و رهبری، آیت‌الله اکبرهاشمی‌رفسنجانی مجاهدی نستوه، که بیش از پنج دهه در همه فرازوفرودهای نظام مقدس انقلاب اسلامی‌مجاهدانه در برابر جبهه استکبار در کنار امام راحل و مقام معظم رهبری ایستاد ما را بسیار متأثر و اندوهگین ساخت.

آیت‌الله‌هاشمی‌رفسنجانی شخصیتی برجسته در حوزه‌های سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی و علوم دینی بود که در مبارزه با ستم‌شاهی همراه امام بود و بعد از پیروزی انقلاب هم با قبول مسئولیت‌های خطیر، وفاداری به‌نظام و انقلاب را باوجود اختلافات سلیقه‌ای از خود نشان داد.

این مرد سیاست و دانشمند برجسته، با بصیرت تام، در فضاهای غبارآلود کشور، مسیر حق و حقیقت و ولایت را به‌خوبی تشخیص داد و هوشمندانه جبهه استکبار ، کفر و الحاد را دررسیدن به اهداف شومشان ناامید کرد و برگ‌های زرینی را در تاریخ اسلام و انقلاب از خود به یادگار گذاشت.

بی‌شک ملت انقلابی ایران، خدمات ارزشمند این مجاهد انقلابی و عالم فرزانه و خستگی‌ناپذیر را که یادآور روزهای سخت و نفس‌گیر انقلاب و یار امام و رهبر معظم بودند فراموش نخواهند کرد.

فقدان این عزیز سفرکرده که ضایعه جبران‌ناپذیر برای اسلام و انقلاب است را نخست به پیشگاه مقام معظم رهبری، خاندان و فرزندان وی و ملت شریف ایران تسلیت عرض نمودن و از خداوند تبارک‌وتعالی علو درجات را به وی و صبر جمیل برای همسر و فرزندانش مسئلت می‌دارم.