دی ۲۱ام, ۱۳۹۵ تعداد بازدید: پرینت مطلب ارسال به دوستان

10 ماه پیشتر: تصویر: اقامه نماز بر پیکر مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی توسط رهبر انقلاب

مراسم تشیع پیکر پاک مرحوم آیت الله‌هاشمی‌رفسنجانی در حال انجام است و در ساعات آینده در کنار پیکر پاک ومطهر امام خمینی (ره) به خاک سپرده خواهد شد

صبح امروز با حضور میلیون‌ها نفر از مردم قدرشناس ایران اسلامی‌، توسط رهبر انقلاب برپیکر پاک آن مرحوم نماز اقامه گردید.

۱۳۹۵۱۰۲۱۰۰۰۱۲۵_photoj

 

۲ نظر برای این خبر...

 1. باسلام
  چرا در شهر ما هیچ برنامه ریزی دقیق و چشم انداز روشنی برای انجام پروژه‌ها وجود ندارد.
  به چند مثال زیر دقت کنید:
  ۱- خیابان سازی جنب اداره راهنمایی و رانندگی(بعد از پل زیرگذر معلم و ابتدای جاده گلزار شهدای بارجین) انجام میشود؛ جدول گذاری و باغچه بندی و تأمین روشنایی صورت میگیرد ولی بعد از مدتی مسیر مسدود میشود.
  ۲- چراغهای راهنمایی و رانندگی جهت نوبت دهی عبور و مرور در چهارراه واصل بین شهرک شهدا و شهرک امام جعفر صادق(جنب پمپ بنزین دشتی) نصب می‌شود ولی پس از مدت زیادی بلااستفاده مجددا جمع آوری می‌شود و جالب آنکه عزیزان هنوز به خود زحمت ۱۰ متر آسفالت مثلثی ورودی شهرک شهدا را نداده اند.
  ۳- انتهای بلوار حضرت علی اکبر(مسجد شهرک شهدا) سالیانی است بیش از نصف آن آماده شده ولی به حال خود رها شده است.
  در مورد پروژه روشنایی بلوار سنتو نیز بیش از یکسال است پروژه با کندی پیش می‌رود. اولا که طرح جدولگذاری به سبک فعلی برای چنین جاده ای اصلا کارشناسی نیست چه آنکه تا همین امروز بیش از ۸-۷ مورد تخریب این سنگ جدولها بر اثر برخورد خودروهای عبوری مشاهده شده است.
  پایه‌های روشنایی نیز ماه‌ها زیر آفتاب و باد و … به حال خود رها بوده اند.
  و ده‌ها مورد دیگر که به راحتی پول بیت المال را هدر میدهند و جالب است که دوباره همه مسئولان از کمبود بودجه و اعتبار سخن می‌گویند.
  خواهش میکنم این مطلب را که حرف دل بسیاری از همشهریان است به گوش مسئولین برسانید شاید من بعد کمی‌بیشتر در صرف هزینه‌های بیت المال دقت خرج دهند.

 2. در پاسخ به فیروزآبادی:
  اینکه اولا این را جا انداختید، دوسال پیش در بلوار سنتو حد واسط شهرک صنعتی جهان آباد و شهر میبد جهت آبیاری درختان وسط بلوار لوله کشی آب قطره ای کردند که نصفه و نیمه با هدر دادن خیلی خیلی آب رها شد و…، جالب اینکه لوله‌ها را روزانه یک چند نفری کم کم بصورت ضایعات جمع می‌کردند و بردند و…..!!!!!
  دوم و مهمتر از همه اینکه چرا هیچکس به فکر آلودگی شدید هوا نیست.
  مسولیت این آلودگی هوا که خیلی وقتها به خدا از تهران هم بیشتر هست با کی هست تو این شهر هزار و هیچ مسوول؟
  جناب فرماندار و یا حداقل! فرمانداری محترم میبد در صورت صلاحدید!! پاسخ دهند لطفا.